końcówka

 Wreszcie przyjemna końcówka maja. Pogoda piękna, słoneczna, lekki wiaterek. Szumią drzewa, ptaki śpiewają, kwitną kwiaty nawet te nieposiane. Niezapominajki znalazłam w ogródku, którego prawie nie plewię. Pranie łopoce na sznurze. Kawa i spokój. Podobno najzdrowszą dietą jest śródziemnomorska: ser i oliwki. Myślę, że moje rzodkiewki i bułeczką z ziarnami są równie zdrowe. Do tego liść sałaty, ha, ha!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

odręcznie

          Pisanie ręczne wyszło z mody.  Rzekomo z wygody, bo skoro wszyscy używają klawiatury - czy to tradycyjnej, czy dotykowej - pisani...