Wreszcie przyjemna końcówka maja. Pogoda piękna, słoneczna, lekki wiaterek. Szumią drzewa, ptaki śpiewają, kwitną kwiaty nawet te nieposiane. Niezapominajki znalazłam w ogródku, którego prawie nie plewię. Pranie łopoce na sznurze. Kawa i spokój. Podobno najzdrowszą dietą jest śródziemnomorska: ser i oliwki. Myślę, że moje rzodkiewki i bułeczką z ziarnami są równie zdrowe. Do tego liść sałaty, ha, ha!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz