Komu wierzyć?

 kandydat nr 1:

 "będę łączył, będę budował, będę prezydentem wszystkich Polek i Polaków. Będę waszym prezydentem!"

kandydat nr 2:

 "trzeba zburzyć mury nienawiści. Nie możemy w sporze politycznym poruszać się wyłącznie w nienawiści."

I teraz pytanie: który z nich wygrał wybory?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

odręcznie

          Pisanie ręczne wyszło z mody.  Rzekomo z wygody, bo skoro wszyscy używają klawiatury - czy to tradycyjnej, czy dotykowej - pisani...